Darmowa wycena
budowy domu

Wycena budowy domu jednorodzinnego

Zgłoś się do nas po kosztorys budowy swojego domu i nie trać więcej czasu na kalkulatory wycen, których wyniki nijak mają się do rzeczywistości.

To nie pora na rozmowę telefoniczną?

Prosimy o wypełnienie formularzu kontaktowego.

Posiadasz grunt, projekt i pozwolenie na budowę domu? Zgłoś się do nas, aby uzyskać realny koszt budowy domu jednorodzinnego.

Całkowity koszt budowy domu zależy od bardzo wielu czynników. W realnych wycenach budowy domów należy wziąć pod uwagę takie czynniki, jak: rodzaj domu (czy mowa o budowie domu parterowego czy piętrowego), obecność piwnicy lub jej brak, typ dachu, powierzchnię domu, poziom skomplikowania projektu, to, czy chcą Państwo zlecić wykonanie domu w stanie surowym otwartym, zamkniętym czy do stanu deweloperskiego – jednocześnie nie pomijając obecnego stanu przeprowadzonych wcześniej prac budowlanych czy też Państwa indywidualnuch wymagań. Na koszty budowy domu składa się też rejon budowy czy rodzaj i koszt materiałów budowlanych, który wciąż ulega zmianom.

Jak Państwo widzą, budowa domu to skomplikowany proces, na którego całkowity koszt ma wpływ wiele aspektów. Zapewniamy Państwa, że żaden kalkulator budowy domu — których można znaleźć w internecie dziesiątki — nie przeliczy kosztów budowy domu, które składają się na tak wiele zmiennych. Żaden internetowy kalkulator kosztów budowy domu nie jest w stanie przewidzieć ile wyniesie cena budowy domu, z którą możemy się liczyć i której możemy faktycznie zaufać. Dlatego proponujemy, aby zamiast marnowania czasu na kolejny nieskuteczny kalkulator budowlany, od razu zgłosić się do nas i otrzymać szczegółową wycenę, która da Państwu pewność nie natknięcia się na nieprzewidziane wydatki przed, po, jak i w trakcie budowy domu.

Chcą Państwo dowiedzieć się ile kosztuje budowa domu zgodnego z posiadanym projektem? Jesteśmy do usług!

Aby uzyskać realną informację na temat tego, ile będzie kosztować budowa domu — w którym planują Państwo zamieszkać — zapraszamy do kontaktu z naszą firmą. Oferujemy darmową i niezobowiązującą wycenę. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub mejlowego. Jesteśmy pod telefonem codziennie od 09:00 do 18:00.